Cyrkowy Zakątek

Cyrkowy Zakątek 26 i 27 sierpnia 2023 (sobota i niedziela), godz. 11:00-17:00, Park Kochanowskiego. Wstęp wolny.

Dzięki naszemu partnerowi – firmie Bydgosta – po raz kolejny w Parku Kochanowskiego powstanie Cyrkowy Zakątek!
Jednym z partnerów, dzięki którym możemy rozwijać 'Pozytywkę’, jest firma Bydgosta, która buduje nie tylko budynki, ale także kapitał społeczny.
Dorosłym spełnia marzenia o własnym 'M’, a dzieciom o niezwykłych przygodach… W tym roku po raz kolejny wsparła naszą inicjatywę i umożliwiła nam urządzenie dla Was prawdziwego cyrku… a dokładnie Cyrkowego Zakątka!


Wiele godzin zabawy, która się nie nudzi, a do tego kształtuje charakter, rozwija pasje, zachęca do sportowych ćwiczeń i uczy prawidłowej postawy ciała. W Zakątku Cyrkowym dzieci uczą się tajników sztuki cyrkowej na różnych stanowiskach. Stanowiska są równoległe obsługiwane przez profesjonalnych, przeszkolonych do pracy z dziećmi animatorów, dlatego też zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo. Niezły cyrk!

Cyrkowy Zakątek składa się z:

Namiotu cyrkowego, strefy gigantycznych baniek mydlanych wraz z wytwornicą do baniek, konstrukcji do chodzenia po linie, nauki żonglerki, nauki chodzenia na szczudłach, dla najmłodszych i tych starszych, rowerków Pedallo, Rola Bola, nart do chodzenia w parach, zjeżdżalni rolkowej, plansz z grami zręcznościowymi, strzelnicy.

UWAGA: Wszystkie pokazy i ćwiczenia wykonywane są pod okiem doświadczonych animatorów, instruktorów sztuki cyrkowej, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa dla dzieci i ich otoczenia.

Bydgosta – Dziękujemy w imieniu swoim i dzieci!

Wstęp wolny