Kolekttacz 'Frajda, Granda, Bzik’

Spektakl dla najnajów, 26 sierpnia 2022 (piątek), godz. 10:00 i 13:00, Teatr Kameralny. Spektakl biletowany.

Spektakl, to spotkanie naturalne, swobodne, otwarte, włączające, uwrażliwiające. Jest to też spokój, bliskość, wspólnota, rodzina. Czego w niej doświadczamy? Różnorodności, niespodzianek, nieporozumień, frajdy, awarii, kłótni i bzika!

Jesteśmy od siebie różni, każdy niesie ze sobą swoją historię, spotykamy się, czekamy na siebie, uciekamy od siebie. Jesteśmy jak kolorowe kuleczki wrzucone do jednego pudełka – czasem się ściskamy, czasem toczymy obok siebie, a czasem zderzamy, wywracamy i powodujemy eksplozję. Eksperymentujemy, dojrzewamy obok siebie, poznajemy samych siebie… właśnie dlatego, że jesteśmy razem, połączeni niewidzialną siatką uczuć i myśli. Czy bywa nam ze sobą ciężko? Jasne! Każdy przecież przekracza swoje granice, każdy się potyka, każdy rozkręca od czasu do czasu własną grandę!

Spektakl dla dzieci w wieku 3+
Czas trwania: 50 minut

Choreografia i reżyseria: Kolekttacz: Aniela Kokosza, Paulina Giwer-Kowalewska, Agnieszka Dubilewicz
Wykonanie: Aniela Kokosza, Aneta Jankowska/Paulina Giwer-Kowalewska, Agnieszka Dubilewicz
Współpraca choreograficzna: Izabela Chlewińska
Przestrzeń: Tomasz Bergmann (przestrzeń z obiektami sensorycznymi jest rozwinięciem myśli podjętej podczas instalacji performatywnej CIAŁO autorstwa Izy Chlewińskiej i Tomka Bergmanna, która była częścią wystawy CO DWIE SZTUKI TO NIE JEDNA w Galerii Narodowej Zachęta w Warszawie w 2020 roku)
Muzyka: Hania Rani + fragment utworu: Sam Spiegel „Mutant brain”
Kostiumy: Olga Strizhniova
Produkcja: Art Fraction Foundation

Bilety dostępne TUTAJ