Koncert 4DLADZIECI

Zakręcony koncert familijny, 28 sierpnia (niedziela), godz. 12:00, Park im. Jana Kochanowskiego. Wstęp wolny.

Muzyka 4DLADZIECI powstaje raczej z myślą o dzieciach, niż dla dzieci, a najmłodsi bezsprzecznie doceniają ich twórczość. Bo członkowie tego zespołu zdecydowanie potrafią dzielić się dobrą energią! Ten koncert przebojowo Was nakręci, wywoła uśmiechy na wszystkich buziach i dostarczy tyle radości, że nigdy go nie zapomnicie!

Spontaniczny sposób prowadzenia koncertów i publiczność biorąca czynny udział w wydarzeniach na scenie gwarantują dobrą zabawę, mądrze spędzony czas i dużą dawkę energii. Na scenie na pewno nie zabraknie dziecięcych chórków, zespołów instrumentalnych, a także objawiających się nagle talentów wokalnych. Wszystko przeplatane jest konkursami i zabawami z dużą dawką humoru 😉

Skład zespołu:

Katarzyna Kubus-Salska (CIOCIA KASIA) – animacyjna ,,rakieta”, wokalistka, pedagog ruchu i tańca; zawsze w kolorowych włosach porywa do wspólnej zabawy zarówno dzieci jak i ich rodziców.
Rafał Tomczyk – autor tekstów i muzyki niemal wszystkich piosenek, lider, zawodowy konferansjer, pedagog muzyczny i gitarzysta; scena i kontakt z dziecięcą publicznością to jego żywioł.
Michał Karkusiński – pedagog muzyczny i mistrz instrumentów klawiszowych, dzięki któremu koncert zawsze świetlnie brzmi; człowiek z rozwianą fryzurą kapitalnie aranżuje utwory.
Michał Renc – człowiek, dla którego instrumenty perkusyjne nie mają tajemnic, do tego świetny improwizator, dysponujący również wyjątkową umiejętnością nietypowego posługiwania się głosem.

WSTĘP WOLNY