Miasteczko Festiwalowe

27 i 28 sierpnia, godz. 11:00 – 17:00, Park im. Jana Kochanowskiego. Wstęp wolny.

Podczas tegorocznej edycji ‘Pozytywki’ baśniowe atrakcje ponownie rozgoszczą się w Miasteczku Festiwalowym na terenie bydgoskiego parku im. Jana Kochanowskiego. Zapraszamy do niego w festiwalową sobotę i niedzielę, w godzinach 11-17.

Na miejscu na dzieci czekać moc przygód, które wyczarujemy dla nich wspólnie z naszymi partnerami. Cyrkowy Zakątek ze zjeżdżalnią rolkową i lekcjami akrobatycznych umiejętności to tylko przykład tego, czego możecie się tam spodziewać!

Poza nimi oczywiście spektakle i koncerty dla całej rodziny, a pomiędzy nie wplecione wizyty na stoiskach u partnerów, z których każdy pracuje w pocie czoła, aby dostarczyć Wam niezapomnianych wrażeń i zaskakujących konkursów…

Poniżej krótkie opisy, które przybliżą Wam atrakcje, jakie czekać będą na Was na festiwalowych stoiskach. Będzie się działo!

Wioska Marzenie

Wioska Marzenie zaprosi najmłodszych do sensorycznej strefy bobasa. To cztery stacje z atrakcjami dla dzieci. Pierwsza stacja to układanki i pomoce Montessori, na drugiej dzieci zmogą pobawić się z materiałami sypkimi oraz masą kubeczkową do przesypywania, na trzecim stanowisku będzie zabawa mokra (pojemniki z wodą i kulkami hydrożelowymi), a na czwartym stanowisku będą zabawy kreatywne, które będą zmieniać  się co godzinę np. malowanie, rysowanie, glina, naturalne pieczątki, witraże z farbami.

Zielona Drużyna

Do naszego Miasteczka zawita także Zielona Drużyna Maskotek. Maskotki Zielonej Drużyny są częścią kampanii, której głównym celem jest budowanie świadomości ekologicznej mieszkańców miasta Bydgoszczy.

Szkoła Tańca ECHO art

Szkoła zrodzona z dziecięcego marzenia, by spełniać marzenia dzieci! Zapraszamy do naszego stoiska w Miasteczku Festiwalowym na kolorowe lekcje tańca. Dużo zabawy, energii i uśmiechu. Do wygrania zaproszenia na zajęcia tańca i akrobatyki w nowym roku szkolnym.

Juventus Academy Bydgoszcz

Pozytywkowe Miasteczko odwiedzi także akademia piłkarska dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat, która realizuje szkoleniowy program młodzieżowy słynnego klubu Juventus Turyn! Przy stoisku piłkarskim czekać będą sportowe atrakcje dla dzieci – m.in. mini tory przeszkód z bramkami oraz piłkami, maskotka zebra biorąca udział w wydarzeniu oraz mini konkursy z nagrodami.

Już w najbliższy weekend zapraszamy na stoisko Frisco.pl w miasteczku Magicznego Festiwalu Świata Baśni i Bajek Pozytywka. Na naszym stoisku czekać na Was będą zdrowe przekąski, napoje, kolorowanki i zabawy! Dzięki Frisco.pl zrobisz wygodne zakupy z dostawą do domu, a czas który zyskasz możesz przeznaczyć dla swojej rodziny. Do zobaczenia!

WSTĘP WOLNY