Parparusza. Wędrowna Wytwórnia Zdarzeń – OPOWIEŚCI Z PIĘCIU STRON ŚWIATA

Spotkanie z bajarką, LPKiW Myślęcinek, 29.08.2020, godzina 13:30

Baśnie, bajki, historie prawdziwe, pełne niezwykłych bohaterów, pejzaży, tajemniczych miejsc, zagadek i żywej muzyki. Takie, które zostają z człowiekiem – jak przyjaciele. Ze wschodu, z prerii, z lasów… I ze snu. Będziemy słuchać, śpiewać, wędrować i bawić się wspólnie.

Spotkanie dla dzieci od 4 lat

Opowiada, gra i śpiewa: Katarzyna Jackowska-Enemuo

Katarzyna Jackowska – Enemuo – Jestem muzykantką, antropolożką kultury, opowiadaczką historii, wędrownicą, zbieraczką skarbów i – przede wszystkim – kimś, kto kulturę praktykuje. Bazuję na najróżniejszych formach tradycji i kultury archaicznej – ale wykorzystuję je jako narzędzia do pracy z naszym „dziś”. Interesują mnie zwłaszcza te formy, które umożliwiają prawdziwe spotkanie, komunikację, przekraczanie granic. Interesują mnie pogranicza – te geograficzne i te ludzkie.
Interesuje mnie człowiek, nie sama sztuka. I uczestnictwo, nie bierny odbiór. Ulica, podwórko, szkolna klasa – interesują mnie równie mocno, a nawet bardziej, niż duża scena.
Ponad dwadzieścia lat doświadczenia (muzycznego, badawczego, teatralnego i trenerskiego), przekuwam na opowieści i piosenki, na wydarzenia, koncerty, widowiska, spektakle i warsztaty – tak, by móc się nimi dzielić z jak największą ilością ludzi.

UWAGA: Na spotkanie obowiązują bilety.
Bilet musi posiadać każda osoba uczestnicząca w wydarzeniu.
BILETY MOŻNA ZAKUPIĆ OD 17.08.2020
na portalu www.bilety24.pl

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-2.png

KUP BILET

CENA BILETU: 5zł.

Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zakupu biletów.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-3.png
Miasteczko Festiwalowe – Myślęcinek – tereny przy padokach dla koni