POZYTYWKA 2023

Harmonogram wydarzeń


Wydarzenia 2023

O POSZCZEGÓLNYCH WYDARZENIACH WIĘCEJ PRZECZYTASZ KLIKAJĄC W PONIŻSZY LINK:


Aftermovie Pozytywka 2023

ZOBACZCIE JAK PODCZAS FESTIWALU BAWIŁY SIĘ NASZE MAŁE WRÓŻKI 😉


Foto wspomnienia Pozytywka 2023


Sponsorzy i Partnerzy 2023

PATRONAT HONOROWY

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli: Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pan Piotr Całbecki oraz Prezydent Miasta Bydgoszczy Pan Rafał Bruski

WSPÓŁFINANSOWANIE

„Pozytywka” współfinansowana jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, środków Miasta Bydgoszczy oraz Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Partnerem głównym festiwalu jest Województwo Kujawsko-Pomorskie

SPONSORZY

Pragniemy z całego serca podziękować Sponsorom Pozytywki. Jesteście ludźmi biznesu, którzy rozumieją kulturę. Wspierając Pozytywkę pokazujecie też, że doceniacie znaczenie kultury i sztuki dla dzieci i młodzieży. Każdy z Was, drodzy Sponsorzy pokazuje tym samym, że bliskie jest Waszym sercom budowanie dobrej przyszłości najmłodszych w naszym kraju.

PARTNERZY


Przy organizacji Festiwalu, co roku możemy liczyć na nieocenione wsparcie całego grona wspaniałych Instytucji, Organizacji oraz Firm. Bez Partnerów Pozytywki by nie było. To jasne. Dlatego dziękujemy ogromnie za Wasze zaangażowanie i wsparcie!

PATRONI MEDIALNI


Cechą odpowiedzialnych społecznie mediów jest wspieranie kultury i sztuki, zwłaszcza tej skierowanej do młodych ludzi. Wy, drodzy Patroni Medialni pokazujecie, że jesteście właśnie takimi mediami. Dziękujemy Wam za udostępnienie nam swoich anten, stron i łamów. 

ORGANIZATOR