Zespół Czereśnie wystąpi na Pozytywce 2021

Rozgrzewka festiwalowa – koncert CZEREŚNIE

Koncert dla dzieci. 26 sierpnia (czwartek), 18:00, Kino Pomorzanin. Na koncert obowiązują bilety.

Jesteśmy Czereśnie i powstaliśmy w 2017 r. w Krakowie. Wyobraź sobie piosenki opowiadające o sprawach najważniejszych: ochronie przyrody, dbaniu o własne zdrowie, miłości do najbliższych, szanowaniu różnorodności. Skierowane do najmłodszych, lecz unikające infantylizacji. Wykonywane w żywiołowej formie, pełnej wspólnych zabaw i interakcji z publicznością. Wyobraź sobie zespół dla dzieci inny niż wszystkie – Czereśnie!

Andrzej Zagajewski, laureat Paszportu Polityki wraz z zespołem Hańba!, stworzył muzykę, która za cel stawia nie tylko dobrą zabawę, ale również pobudzanie rozwoju każdego człowieka, przede wszystkim tego najmłodszego – jego wrażliwości, kreatywności i zdolności.

Występy Czereśni to okazja do poznania całej palety instrumentów i ich brzmień: perkusji, bandżo, mandoliny, gitary basowej, a nawet tuby czy klarnetu. Młody odbiorca ma szansę uczestniczenia w prawdziwym koncercie, wykonywanym przez profesjonalnych muzyków ogranych na scenach od Stanów Zjednoczonych, przez całą Europę, po dalekie Chiny i Australię.

Sporo w tym jednak zabawy – dzieciaki wciągane są nie tylko do tańca, tupania czy klaskania, ale również wspólnego grania utworów na małych instrumentach. Naszym celem jest wzbogacenie sceny muzycznej dla najmłodszych odbiorców. Muzyka to nie tylko sposób na relaks i dobrą zabawę, ale przede wszystkim element pobudzający rozwój każdego, szczególnie młodego człowieka – jego wrażliwości, kreatywności i zdolności.

Uwaga! Bilet wstępu musi posiadać zarówno osoba dorosła, jak i dziecko.

BILETY WYPRZEDANE