Teatr Akademia Wyobraźni – O IGNASIU, KTÓRY NIE LUBIŁ SZKOŁY

Spektakl dla dzieci, LPKiW Myślęcinek, 28.08.2020, godzina 16:00

Niektóre dzieci lubią szkołę – inne wręcz jej nie cierpią. Dlaczego tak jest?Aktorzy Akademii Wyobraźni chętnie rozmawiają na takie tematy. A że najchętniej robią to zapraszając dzieci na scenę aby spróbowały pięknej i zupełnie magicznej sztuki animacji oddając w ich ręce własne lalki – często powstają scenki i obrazy pełne szczerości, autentyzmu i przepełnione dziecięcą wrażliwością. Tak powstała opowieść o Ignasiu – dlatego uważamy, że jest to baśń napisana przez dzieci.
Przygody Ignasia, który uciekł ze szkoły w świat, pełne są humoru, ale też i prawdziwej grozy, którą trzeba przezwyciężyć (dlatego spektakl rekomendujemy zdecydowanie dla dzieci szkolnych lub stojących u progu szkoły – nie zaś dla maluchów).
Opowieść skrzy się także od żartobliwych morałów podawanych przez magicznego pomocnika – czerwonego skrzata Poprawki.
Wszystkie konflikty i perypetie zostają jednak szczęśliwie rozwiązane i prowadzą naszego bohatera (czy raczej – antybohatera) do… szkolnej biblioteki.
Spektakl bardzo lubiany i przeżywany przez dzieci szkolne – ale także przez najmłodszych widzów, którzy o pójściu do szkoły mogą na razie tylko marzyć.

Spektakl dla dzieci od 3 lat

scenariusz: Alicja Pietrucka, Piotr Michałowski, Paweł Pawlik
reżyseria: Paweł Pawlik
projekt lalek i dekoracji: Jacek Zuzański

Teatr Akademia Wyobraźni działa już od ponad dwudziestu lat, początkowo głównie we Wrocławiu – prowadząc działania edukacyjne i animacyjne. Na przełomie wieków zespół Teatru prowadził także ożywioną działalność w zakresie wymiany kulturalnej z Niemcami, Francuzami, Hiszpanami, Portugalczykami, Ukraińcami, Bośniakami i Czechami. Od wielu lat prowadzi także działalność teatru wędrownego, docierając do tych zakątków naszego kraju, w których teatr widziany jest bardzo rzadko lub wcale. 

UWAGA: Na spektakl obowiązują bilety.
Bilet musi posiadać każda osoba uczestnicząca w wydarzeniu.
BILETY MOŻNA ZAKUPIĆ OD 17.08.2020
na portalu www.bilety24.pl

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-2.png

KUP BILET

CENA BILETU: 5zł.

Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zakupu biletów.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-3.png
Miasteczko Festiwalowe – Myślęcinek – tereny przy padokach dla koni