Teatr Barnaby – O PRYSZCZYCERZU I KRÓLEWNIE PIĘKNOTCE

Spektakl dla dzieci, LPKiW Myślęcinek, 29.08.2020, godzina 15:00

O rękę Królewny Pięknotki ubiegają się trzej kandydaci: Książę Bławatek, Baron Modniak i Królewicz Piękniewicz, oraz znacznie ustępujący im urodą, Rycerz Pryszczycerz z tajemniczo opuszczoną przyłbicą.
Królewna  poddała zalotników dość zaskakującej próbie. Kto jej sprostał i stanął na ślubnym kobiercu? Sprawdźcie sami, poznając zabawną historię „O Pryszczycerzu i Królewnie Pięknotce”.

Spektakl dla dzieci od 3 lat

Lalki:Robert Poryziński
Scenariusz:Marta Guśniowska
Gra:Marcin Marzec

Teatr Barnaby – Teatr marionetkowy założony w 2014 roku w Gdańsku. Obecnie posiada cztery mobilne sceny lalek prezentujące dziewięć różnych spektakli, w tym „Czerwony Kapturek”, „Kot w butach”, “Tymoteusz wśród ptaków” ” Legendy Gdańskie „. Założycielem i twórcą scen jest Marcin Marzec, aktor, reżyser i scenograf marionetkowy. Teatr Barnaby regularnie współpracuje z wieloma instytucjami kulturalnymi w całej Polsce i Europie. Przedstawienia teatru lalkowego zaprezentowane przez Teatr Barnaby można zobaczyć także na licznych festiwalach, takich jak Feta Gdańsk, Frytka OFF Częstochowa, GO Augustów, Oblężenie Malborka, Ulicznicy Gliwice i wiele innych.

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-3.png
Miasteczko Festiwalowe – Myślęcinek – tereny przy padokach dla koni