Teatr Małych Form – JA KLAUN

Spektakl komediowy, LPKiW Myślęcinek, 28.08.2020, godzina 14:00

Tak niewiele trzeba, by obudzić dziecięcą wyobraźnię i przenieść najmłodszych w świat magii i dobrej zabawy. Wystarczy stara, wyraźnie sfatygowana walizka a w niej: balony, sznurki, szmatki, stare bezwartościowe banknoty i oczywiście uwielbiane przez wszystkich „krówki”.
Mieczysław Giedrojć zrealizował widowisko z pogranicza teatru i cyrku. „Ja klaun” to klasyczna klaunada, której celem nie jest przedstawienie konkretnej fabuły, a zbudowanie relacji z Widzami. Mieczysław Giedrojć przy pomocy niezwykle prostych elementów stworzył widowisko wypełnione żywym humorem. Jako klaun Mietek stosuje zaskakujące sztuczki iluzjonistyczne, używa prostych rekwizytów i klasycznych gagów, które wywołują na twarzach oglądających szerokie uśmiechy. Bez względu na ich wiek.Najmłodsi Widzowie będą mieli wyjątkową szansę współuczestniczyć w widowisku, pomagając sympatycznemu Mietkowi w nadmuchiwaniu balonika, zaczarowywaniu przedmiotów czy wykonywaniu cyrkowych sztuczek.

Spektakl dla dzieci od 3 lat

Występuje: Mieczysław Giedrojć
Muzyka: Jaromir Szroeder

Mieczysław Giedrojć – monodramista, mim, aktor, klaun, animator kultury. Studiował w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie na Wydziale Wiedzy o Teatrze. W 1995 roku założył w Bydgoszczy Teatr Małych Form, który funkcjonuje do chwili obecnej. Za całokształt działalności teatralnej otrzymał Nagrodę Prezydenta Miasta Bydgoszczy.
Jaromir Szroeder – muzyk, pedagog, animator kultury, twórca teatralny, autor publikacji naukowych, wykładowca, kierownik Działu Etnograficznego Muzeum Zachodniokaszubskiego w Bytowie, Prezes Stowarzyszenia KIETA. Za całokształt swej działalności wielokrotnie nagradzany, wyróżniany przez urzędy oraz instytucje lokalne i ogólnopolskie.

UWAGA: Na spektakl obowiązują bilety.
Bilet musi posiadać każda osoba uczestnicząca w wydarzeniu.
BILETY MOŻNA ZAKUPIĆ OD 17.08.2020
na portalu www.bilety24.pl

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-2.png

KUP BILET

CENA BILETU: 5zł.

Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zakupu biletów.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-3.png
Miasteczko Festiwalowe – Myślęcinek – tereny przy padokach dla koni