Teatr Miejsca – OPOWIEŚCI PAPIEROWEGO TEATRU

Spektakl dla dzieci, LPKiW Myślęcinek, 28.08.2020, godzina 13:00 oraz 15:00

,,Opowieści Papierowego Teatru” to wyjątkowe widowisko lalkowe i autorska adaptacja baśni napisanych przez H.C. Andersena. Spektakl łączy w sobie tradycyjny teatr lalkowy z teatrem Kamishibai. Mostem łączącym obie konwencje jest postać opowiadacza baśni, który prowadzi widownię przez świat opowieści. W pakiet Opowieści Papierowego Teatru wchodzą “Dzielny Ołowiany Żołnierzyk” oraz “Brzydkie Kaczątko”.

Spektakl dla dzieci od 4 lat

Teatr Miejsca – Założycielem Teatru Miejsca jest Robert Poryziński, który swoją przygodę z lalkami rozpoczął w szkole lalkarskiej w Błotnicy Strzeleckiej. W latach 90′ prowadził grupę teatralną w Miejskim Domu Kultury w Płońsku. W latach 2010- 2017 pracował w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku prowadząc Teatr Sześciu Dębów, który dał około 20 premier spektakli lalkowych w różnych konwencjach. W maju 2017 roku rozstając się z Miejskim Centrum Kultury w Płońsku założył Teatr Miejsca, który wystawia spektakle teatru lalek, organizuje warsztaty teatralne wspomagane elementami z zakresu propedeutyki cyrku.
Robert Poryziński to pasjonat sztuki teatralnej, lalkarstwa oraz literatury. Spektakle, które tworzy to widowiska oparte na autorskich scenariuszach. Głównym założeniem Teatru Miejsca jest rozbudzanie potrzeb kulturalnych w widzach i uczestnikach warsztatów.

UWAGA: Na spektakl obowiązują bilety.
Bilet musi posiadać każda osoba uczestnicząca w wydarzeniu.
BILETY MOŻNA ZAKUPIĆ OD 17.08.2020
na portalu www.bilety24.pl

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-2.png

KUP BILET

CENA BILETU: 5zł.

Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zakupu biletów.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-3.png
Miasteczko Festiwalowe – Myślęcinek – tereny przy padokach dla koni