Teatr Pinezka – MAD WORLD

Spektakl familijny, LPKiW Myślęcinek, 28.08.2020, godzina 19:00

Uliczny Clown występuje ze swoimi marionetkami: clown Eśko, Maxim szczudlarz, Leon rowerzysta…nagle wiatr porywa clowna do magicznego lasu w którym żyją fantastyczne stworzenia: Faun, Wróżki, Elfy, Krasnoludki itp. Sielankę magicznego lasu przerywają buldożery, spychacze i koparki które w miejsce lasu budują supermarket. Historia niestety nie kończy się happy endem.

Spektakl dla widzów w wieku od 1 do 101 lat

Występują: Przemysław Grządziela, Katarzyna Grządziela, Czesław Fankidejski, Felicja Fankidejska

Teatr Pinezka Przemysława Grządzieli powstał w Gdańsku w 1980 roku, czyli w tym roku obchodzi swoje 40-sto lecie. Przemysław Grządziela po Szkole Baletowej tańczył jako solista baletu w Operze Bydgoskiej, Polskim Teatrze Tańca w Poznaniu, Wrocławskim Teatrze Pantomimy Henryka Tomaszewskiego, Operetce Wrocławskiej i Teatrze Wielkim w Poznaniu. Od 15 lat tańczy gościnnie w Phoenix Ballet w USA.
Teatr Pinezka reprezentuje Kulturę Polską na całym świecie. Dwukrotnie występował w Kennedy Center w Washington DC, Exspo’92 w Sevilli, Expo 2000 w Hanoverze, Amman w Jordanii na zaproszenie Konsulatu Brytyjskiego. Zapraszany i nagradzany na największych festiwalach teatralnych na świecie: Chiny, Japonia, USA, Tunezja, Jordania, Egipt, Palestyna, Ekwador, Meksyk, Rosja i prawie wszystkie kraje Europy. Teatr Pinezka od 40 lat bawi widzów wybuchową mieszanką pantomimy, clownady, marionetek, żonglerki, szczudeł, akrobacji, tańca i magią tradycyjnego teatru Commedi Dell’Arte. 

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-3.png
Miasteczko Festiwalowe – Myślęcinek – tereny przy padokach dla koni