Miasteczko Festiwalowe Pozytywka 2021

Miasteczko Festiwalowe

28 i 29 sierpnia, godz. 11:00 – 17:00, Park Kochanowskiego

Podczas tegorocznej edycji ‘Pozytywki’ baśniowe atrakcje rozgoszczą się w Miasteczku Festiwalowym na terenie bydgoskiego parku im. Jana Kochanowskiego. Zapraszamy do niego w festiwalową sobotę i niedzielę, w godzinach 11-17.

Na miejscu na dzieci czekać moc przygód, które wyczarujemy dla nich wspólnie z naszymi partnerami. Cyrkowy Zakątek ze zjeżdżalnią rolkową i lekcjami akrobatycznych umiejętności to tylko przykład tego, czego możecie się tam spodziewać!

Poza nimi oczywiście spektakle i koncerty dla całej rodziny, a pomiędzy nie wplecione wizyty na stoiskach u partnerów, z których każdy pracuje w pocie czoła, aby dostarczyć Wam niezapomnianych wrażeń i zaskakujących konkursów…

Poniżej krótkie opisy, które przybliżą Wam atrakcje, jakie czekać będą na Was na festiwalowych stoiskach. Będzie się działo!

Happy On

Czyli miejsce, gdzie nikt nie będzie się nudził! Prawdziwe koło fortuny wskaże wyzwanie śmiałkom, którzy zdecydują się zagrać o nagrodę niespodziankę.
Magiczne pudełko odkryje przed nimi swoje tajemnice, a doskonałego przebiegu zabawy pilnować będą postaci z gier Fortnite i Minceraft, uwielbianych przez wszystkie dzieci…
Prawdziwi fani będą mieli szansę zamienić się w ulubionych bohaterów, a wszyscy spragnieni relaksu odprężą się podczas warsztatów z jogi śmiechu. Nie może Was zabraknąć!

TworzyMY

Edukacyjne warsztaty dla dzieci, u podstaw których leży plastyka sensoryczna. W komfortowej, bezpiecznej przestrzeni stoiska najmłodsi oddać się będą mogli eksploracji faktur i kształtów, jednocześnie uwalniając maksimum swojej kreatywności.
Autorskie zajęcia inspirowane założeniami pedagogiki Montessori to z jednej strony czas nieskrępowanej zabawy, a jednocześnie świetna okazja do odnalezienia w twórczości wewnętrznego spokoju i ukojenia.

Akademia Przyszłości

W Akademii Przyszłości dzieci odzyskują wiarę w siebie i swoją sprawczość. Nie boją się podejmować wyzwań, a patrząc w przyszłość widzą możliwości.
Wszystko to dzięki Wolontariuszom-Tutorom, którzy pracują indywidualnie z uczniami szkół podstawowych autorską metodą Systemu Motywatorów Zmiany.
Na czas festiwalu zaplanowaliśmy gry, zabawy ruchowe dla najmłodszych, zagadki i konkursy. Tych nieco starszych zapraszamy do porozmawiania z nami o zaangażowaniu w wolontariat, mądrej pomocy i nie tylko 🙂

Szkoła Tańca ECHO art

Szkoła zrodzona z dziecięcego marzenia, by spełniać marzenia dzieci! Zapraszamy do naszego stoiska w Miasteczku Festiwalowym na kolorowe lekcje tańca. Dużo zabawy, energii i uśmiechu. Do wygrania zaproszenia na zajęcia tańca i akrobatyki w nowym roku szkolnym.

Poznaj Wielką Brytanię z What’s up?

Szkoła Języka angielskiego What’s up? zaprasza na zajęcia plastyczne! Zrób własna flagę Wielkiej Brytanii, poznaj rodzinę królewską, stwórz plan lekcji w języku angielskim. Zagraj z nami w gry – czekają na Ciebie kręgle oraz Twister!