Premiera kolejnej książki 'Magiczna Bydgoszcz’

26 sierpnia 2022 (piątek), godz. 15:00, Teatr Kameralny. Wstęp wolny.

Ponownie autorem tekstu jest nie kto inny, a znany bydgoski poeta i raper Jarosław Jaroszewski, czyli Bisz. Autorką ilustracji jest Anna Kaźmierczak, wielokrotnie nagradzana w tej dziedzinie ilustratorka i graficzka.

‘Magiczna Bydgoszcz- legendy i baśnie wierszem pisane’ ponownie zabierze małych bydgoszczan w podróż po mieście, tym razem nadając jej nowy kontekst i wciągając dzieci do świata lokalnych baśni i legend. Bazyliszek, Pan Twardowski i inne ikoniczne postaci zamieszkają odtąd w świadomości najmłodszych, wzmacniając ich bydgoską tożsamość i umacniając więź z miastem, w którym przyszło im przeżywać dzieciństwo. Dzięki tej książce dzieci jeszcze mocniej uwierzą w magię 🪄 ukrytą w bydgoskich uliczkach i bramach, urzeczywistniając marzenie o życiu w baśniowej krainie, w której czekają na nie bohaterowie, fantastyczne stwory i najprawdziwsze przygody.

Premiera książki odbędzie się w Teatrze Kameralnym podczas tegorocznej ‘Pozytywki’, a gośćmi specjalnymi będą BISZ oraz Anna Kaźmierczak, którzy z wielką przyjemnością będą udzielali autografów i wpisywali do książek dedykacje.

Swój egzemplarz będzie można nabyć za 24,90 zł.

WSTĘP WOLNY