Wrocławski Teatr Lalek & LALE.TEATR ’KULKA’

Spektakl dla najnajów, 24 sierpnia 2023 (czwartek), godz. 10:00 i 12:00, Teatr Kameralny. Spektakl biletowany.

Z przyjacielem u boku życie jest cudowne! Przypomnimy nam o tym Wrocławski Teatr Lalek, czyli autorzy fenomenalnej ‘Kręcipupy’, która podbiła serca małych widzów podczas ubiegłorocznej edycji ‘Pozytywki’. Tym razem będziemy mieli okazję zobaczyć ich spektakl ‘Kulka’, czyli historię pewnej przyjaźni, która zostaje wystawiona na próbę. 

Na publiczność czeka wysoka dawka humoru i dobrej muzyki, a przede wszystkim aktorskie popisy Grzegorza Mazonia i Radosława Kasiukiewicza, którzy posiadają niezwykły dar skupiania na sobie uwagi nawet najmłodszych dzieci. W ‘Kulce’ nie ma słów-bohaterowie wydają z siebie dźwięki niczym postacie z kreskówek, a jednak łatwo odgadujemy ich intencje i myśli. Artyści grają na ukulele, robią cyrkowe sztuczki i rozśmieszają publikę, jednocześnie opowiadając całkiem poważną i ważną historię o tym, dlaczego przyjaźń jest istotna i jak o nią dbać. 

‘Kulka’ jest promowana jako widowisko dla najnajów (1-5) ale nie dajcie się zwieźć! Wiemy na pewno, że bardzo podoba się także starszakom oraz wszystkim ‘dzieciom wewnętrznym’. To zdecydowanie spektakl familijny!

Spektakl dla dzieci w wieku 1-5
Czas trwania: 30 minut + 15 minut zabawy

Koprodukcja Fundacji LALE.Teatr i Wrocławskiego Teatru Lalek
SENARIUSZ, REŻYSERIA, SCENOGRAFIA: Tomasz Maśląkowski
MUZYKA: Grzegorz Mazoń
OBSADA: Radosław Kasiukiewicz, Grzegorz Mazoń
ŚWIATŁO: Alicja Pietrucka
DŹWIĘK: Robert Maniak
INSPICJENTKI: Marta Kurowska / Agnieszka Drobna

BRAK WOLNYCH MIEJSC